شوشتری‌ها برای ساخت صحن حضرت زینب(س) ۶۰۰میلیون ریال مشارکت کردند

رییس ستاد بازسازی عتبات عالیات خوزستان گفت: مردم نیکوکار و دوستدار اهل بیت عصمت و طهارت(ع) شوشتر ۶۰۰ میلیون ریال برای کمک به ساخت صحن حضرت زینب(س) در کربلای معلا اهدا کردند.
جوان خبر-

حجت الاسلام سیدمحمود موسوی روز سه‌شنبه در گفت‌وگویی افزود:این مبلغ برای تهیه سیمان ، و سرعت بخشیدن به ساخت وساز این مکان مقدس هزینه می‌شود.
وی گفت: پیش از این مردم نیکوکار و خیر شوشتر مبلغ ۹۵۰ میلیون ریال برای خرید سیمان داخلی برای مشارکت در ساخت صحن حضرت زینب(س) در کربلا اهدا کردند.
رییس ستاد بازسازی عتبات عالیات خوزستان در ادامه از آماده کردن ارسال ۱۰ دستگاه آبسردکن بزرگ به ارزش ۱.۲ میلیارد ریال از سوی مردم شوشتر به کربلا خبر داد و افزود: پارسال نیز مردم دارالمومنین شوشتر ۳۰ دستگاه آبسردکن برای صحن حضرت زهرا(س) در نجف اشرف ارسال کردند.

پویش هر خوزستانی یک سیمان
رییس ستاد بازسازی عتبات عالیات خوزستان از راه‌اندازی پویش هر خوزستانی یک سیمان با هدف مشارکت در ساخت و ساز حرم‌های مطهر در عراق خبر داد.
حجت‌الاسلام موسوی افزود: با راه‌اندازی این پویش ، هر خوزستانی می‌تواند حداقل یک پاکت سیمان به ارزش ۲۰۰ هزار ریال برای مشارکت در پروژه‌های عمرانی در حرم‌های مطهر اهدا کند.
به گفته وی ستاد بازسازی عتبات عالیات خوزستان تاکنون از محل جذب کمک‌های مردمی چندین پروژه عمرانی در حرم‌های مطهر در عراق و سوریه را به پایان رسانده و هم اکنون در چندین پروژه بزرگ در عراق از جمله صحن‌های حضرت زهرا(س) و حضرت زینب(س) در نجف اشرف و کربلای معلا مشارکت دارد.
طلاکاری ایوان حرم حضرت علی (ع) ، ساخت و نصب قاطع (حایل) درحرم‌های مطهر حضرت علی (ع) ، امام حسین(ع) ، حضرت عباس(ع) ، حرم مطهر امامین عسکریین (ع) در سامرا و حرم حضرت زینب (س) در دمشق سوریه از جمله پروژه‌هایی هستند که مردم خوزستان در آن مشارکت داشته‌اند.
ستاد بازسازی عتبات عالیات خوزستان پس از سرنگونی رژیم بعثی عراق و استقرار آرامش در عراق ، فعالیت خود را در زمینه جذب مشارکت مردمی برای کمک به بازسازی حرم‌های مطهر در عراق و خدمت به زائران شروع کرد.
این ستاد در زمینه مدیریت موکب‌های اربعین در مرزهای چذابه و شلمچه ، کمک به کنترل شیوع کرونا و تهیه و تولید لوازم پیشگیری از این ویروس و کمک به کادر درمانی بیمارستانی نیز منشاء خدمات زیادی بوده است.
به گفته حجت‌الاسلام موسوی ، ستاد بازسازی عتبات عالیات خوزستان برای مشارکت در پروژه‌های عمرانی در حرم های مطهر و سایر بخش ها، هیچگونه اعتبار دولتی هزینه نکرده و نخواهد کرد.

منبع: ایرنا

ریشه دردسرهای باران در اهواز/ بحران آبگرفتگی تا چه زمانی ادامه دارد؟

ریشه دردسرهای باران در اهواز/ بحران آبگرفتگی تا چه زمانی ادامه دارد؟

اجرای طرح جامع فاضلاب اهواز آغاز شده اما مشکلات ناشی از آبگرفتگی شدید ...

چرا حداقل دستمزد کارگران باید به صورت پلکانی در طول سال افزایش یابد؟

چرا حداقل دستمزد کارگران باید به صورت پلکانی در طول سال افزایش یابد؟

حاجی اسماعیلی بیان داشت: در حالیکه کارگران درآمدشان ثابت است، این افزا ...

وضعیت اقتصادی چه زمانی بهبود پیدا می‌کند؟

وضعیت اقتصادی چه زمانی بهبود پیدا می‌کند؟

وضعیت اقتصادی کشور تا زمانی که تولید و شکل تولید ما درست نشود و برمبنا ...

موتور رشد نقدینگی همچنان روشن است!

موتور رشد نقدینگی همچنان روشن است!

مؤلفه‌ها و متغیر‌های رشد نقدینگی پابرجاست و همین مسئله موجب شده تا رون ...

کاهش زاد و ولد و پیامدهای آن

کاهش زاد و ولد و پیامدهای آن

ما باید از طریق آموزش و پرورش نه دستور و فرمان و بگیر و ببند و ایجاد ا ...

طراحی و پیاده سازی: راد وب