اعمال محدودیت‌های جدید، تنها در شهر اهواز

رئیس دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز از اعمال محدودیت‌های جدید مصوب ستاد ملی مقابله با کرونا در شهر اهواز از اول آذرماه خبر داد.
جوان خبر-دکتر فرهاد ابول‌نژادیان در گفت‌وگویی ، با اشاره به آخرین وضعیت شیوع کرونا در شهرهای خوزستان طبق ارزیابی وزارت بهداشت، گفت: طبق آخرین ارزیابی که روز دوشنبه (۲۶ آبان‌ماه) انجام شد، در استان خوزستان تنها شهر اهواز در وضعیت قرمز و بسیار پرخطر کرونا قرار دارد بنابراین محدودیت‌های جدید از اول آذرماه تنها در اهواز اعمال می‌شود.

وی افزود: در حال حاضر شهرهای مسجدسلیمان، آغاجاری، بهبهان، آبادان، رامهرمز، امیدیه، شوشتر، دزفول، اندیمشک، خرمشهر، رامشیر، باغملک، شادگان، ایذه و لالی در وضعیت نارنجی (پرخطر) قرار دارند.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز ادامه داد: بندر ماهشهر، حمیدیه، هفتکل، شوش، هویزه، دشت آزاداگان، باوی، اندیکا، کارون، گتوند و هندیجان نیز در وضعیت زرد (متوسط) قرار گرفته‌اند.

به گزارش جوان خبر، ابول‌نژادیان همچنین در یک برنامه تلویزیونی با اشاره به آخرین وضعیت بیماری در خوزستان اظهار کرد: وضعیت در خوزستان آرام است. روز گذشته ۷۸ مورد بستری در خوزستان داشتیم که نسبت به چهار پنج روز گذشته وضعیت بهتری بوده است.

وی افزود: در خوزستان ۳۵۰ تخت ICU به بیماران مبتلا به کرونا اختصاص یافته که حدود ۲۹۰ تخت از این تعداد اشغال است. به همین میزان تخت به بیماران دیگر که نیاز به خدمات دارند، اختصاص داده‌ایم.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز گفت: در مجموع ۸۰ درصد تخت‌های ICU که برای بیماران مبتلا به کرونا اختصاص یافته اشغال است. ۶۰۰ تخت از از یک هزار و ۲۰۰ تخت عادی که به بیماران مبتلا به کرونا اختصاص داده‌ایم نیز اشغال است.

منبع: ایسنا

ریشه دردسرهای باران در اهواز/ بحران آبگرفتگی تا چه زمانی ادامه دارد؟

ریشه دردسرهای باران در اهواز/ بحران آبگرفتگی تا چه زمانی ادامه دارد؟

اجرای طرح جامع فاضلاب اهواز آغاز شده اما مشکلات ناشی از آبگرفتگی شدید ...

چرا حداقل دستمزد کارگران باید به صورت پلکانی در طول سال افزایش یابد؟

چرا حداقل دستمزد کارگران باید به صورت پلکانی در طول سال افزایش یابد؟

حاجی اسماعیلی بیان داشت: در حالیکه کارگران درآمدشان ثابت است، این افزا ...

وضعیت اقتصادی چه زمانی بهبود پیدا می‌کند؟

وضعیت اقتصادی چه زمانی بهبود پیدا می‌کند؟

وضعیت اقتصادی کشور تا زمانی که تولید و شکل تولید ما درست نشود و برمبنا ...

موتور رشد نقدینگی همچنان روشن است!

موتور رشد نقدینگی همچنان روشن است!

مؤلفه‌ها و متغیر‌های رشد نقدینگی پابرجاست و همین مسئله موجب شده تا رون ...

کاهش زاد و ولد و پیامدهای آن

کاهش زاد و ولد و پیامدهای آن

ما باید از طریق آموزش و پرورش نه دستور و فرمان و بگیر و ببند و ایجاد ا ...

طراحی و پیاده سازی: راد وب