جغرافیای خوزستان با فرهنگ دفاع مقدس پیوند خورده است

«مجتبی یوسفی» گفت: جغرافیای خوزستان با فرهنگ دفاع مقدس پیوند خورده است و این اتفاق مبارک، وظیفه همه ما را در قبال مردم شهیدپرور و غیور این استان دوچندان می کند و امیدواریم که بتوانیم با عملکرد مثبت خود مدیون این مردم و البته شهدا نباشیم.
جوان خبر- «مجتبی یوسفی» نماینده مردم اهواز، کارون، باوی و حمیدیه در مجلس شورای اسلامی امروز در گفت‌و‌گو با خبرنگار دفاع‌پرس در اهواز، پیگیری مطالبات حوزه دفاع مقدس را یک ضرورت دانست و اظهار داشت: نه شما که خادمین حوزه فرهنگی و اجرایی دفاع مقدس هستید باید برای مطالبات تان از کسی خواهش کنید و نه مسئولین حق دارند برای انجام امورات شما خدای ناکرده منت بگذارند.

وی پیگیری امورات دفاع مقدس در خوزستان را پاسخ به یک مطالبه عمومی و مردمی دانست و افزود: هر جا که کارها را به مردم سپردیم موفق شدیم و هر جا از مردم فاصله گرفتیم بازنده بودیم.

یوسفی با اشاره به اینکه همین مردم بودند که در کنار رزمندگان، مسیر جنگ تحمیلی را به سمت پیروزی هدایت کردند، گفت: در هیچ نقط و سخنرانی از بنیانگذار کبیر انقلاب و یا رهبر فرزانه مان سراغ نداریم که کلید واژه مردم و تاکید بر انجام مطالبات آنان به کرات بیان نشده باشد و مردم یعنی همین خانواده معظم شهدا، ایثارگران و انقلابیون شهروند خوزستانی که به شدت پیگیر انجام امورات مربوط به حوزه دفاع مقدس هستند.

نماینده مردم اهواز، کارون، باوی و حمیدیه در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: من قبل از اینکه نماینده مجلس باشم به بسیجی بودنم و فعالیت در پایگاه ها و مساجد اهواز افتخار می کنم و اگر با رای مردم به این جایگاه خدمت رسیده ام هم محصول همین تفکر بوده که بتوانم صدای رسای شهروندان انقلابی و ایثارگر حوزه انتخابیه و استانم باشم.

یوسفی در ادامه افزود: مرکز فرهنگی و موزه دفاع مقدس خوزستان باید با کمترین دغدغه به اتمام برسد و نمایندگان شما در مجلس نیز در این راستا از هر کمکی که بتواند به تکمیل این طرح کمک کند، دریغ نخواهند کرد.

عضو کمیسیون عمران مجلس در پایان ضمن تقدیر از پیگیری های سردار یوسفی، مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس خوزستان و کارکنان خدوم این اداره کل در باب انجام کارهایی بزرگ در این حوزه، گفت: جغرافیای خوزستان با فرهنگ دفاع مقدس پیوند خورده است و این اتفاق مبارک، وظیفه همه ما را در قبال مردم شهیدپرور و غیور این استان دوچندان می کند و امیدواریم که بتوانیم با عملکرد مثبت خود مدیون این مردم و البته شهدا نباشیم.

مردم هیچ نگرانی درباره عوارض واکسن کرونا نداشته باشند

مردم هیچ نگرانی درباره عوارض واکسن کرونا نداشته باشند

دبیر شورای سلامت اهواز گفت: هیچگونه نگرانی درباره عوارض واکسن کرونا وج ...

افزایش ۷۰ درصدی حق معیشت مددجویان کمیته امداد خوزستان در سال جاری

افزایش ۷۰ درصدی حق معیشت مددجویان کمیته امداد خوزستان در سال جاری

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) خوزستان از افزایش ۷۰ درصدی حق معیشت ...

برگزاری دومین دوره جام ستارگان فوتوالی ایران،با حضور ۸ تیم قدرتمند فوتوالی ایران در کلانشهر اهواز

برگزاری دومین دوره جام ستارگان فوتوالی ایران،با حضور ۸ تیم قدرتمند فوتوالی ایران در کلانشهر اهواز

دبیر هیات ورزش روستایی و بازی های بومی محلی استان خوزستان اظهار کرد : ...

پلمپ 440 مرکز  تهیه و توزیع مواد غذایی و امکنه عمومی

پلمپ 440 مرکز تهیه و توزیع مواد غذایی و امکنه عمومی

دکتر مهران احمدی بلوطکی رئیس مرکزبهداشت غرب اهواز از پلمپ 440 مرکز ...

طراحی و پیاده سازی: راد وب