پلمپ 440 مرکز تهیه و توزیع مواد غذایی و امکنه عمومی

دکتر مهران احمدی بلوطکی رئیس مرکزبهداشت غرب اهواز از پلمپ 440 مرکز تهیه، توزیع مواد غذایی و امکنه عمومی (رستوران، اغذیه فروشی، سوپرمارکت، نان فانتزی، آشپزخانه، مرغ فروشی، نانوایی، مشاور املاک، پوشاک فروشی و .... ) در 9 ماهه اول سال 99 خبر داد.
جوان خبر- وی با اعلام این خبر افزود: در هفته اول دی ماه بالغ بر 18 پلمب به علت رعایت نکردن موازین بهداشتی مرتبط با قانون مواد خوردنی، آشامیدنی، آرایشی و بهداشتی و همچنین پروتکل های بهداشتی مرتبط با بیماری کرونا با همکاری اداره نظارت بر اماکن عمومی استان در محدوده تحت پوشش مرکز بهداشت غرب اهواز صورت گرفته است. 
دبیر شورای سلامت و امنیت مواد غذایی شهرستان ضمن هشدار به تمام مراکز متخلف، تصریح کرد: تشدید تیمهای بازرسی و نظارتی از اصناف در دستور کار کارشناسان سلامت محیط قرار گرفته است و ضمن احترام به حق و حقوق صاحبان اصناف با متخلیف امر برخورد خواهد شد. این مقام مسئول با اشاره به حمایت فرمانداری شهرستان از کارگروه نظارت بر اصناف، تلاش شبانه روزی فرماندهی اداره نظارت بر اماکن عمومی استان و پرسنل تحت امر ایشان را ستودنی دانست و از همکاری این عزیزان در جهت صیانت از سلامت مردم تقدیر کرد. احمدی خاطر نشان کرد: علاوه بر رعایت پروتکل های مرتبط با پیشگیری از بیماری کرونا رعایت سایر موازین بهداشتی از جمله بهداشت فردی، بهداشت مواد غذایی و تجهیزات و بهداشت ساختمان در تمامی صنوف بویژه مراکز تهیه و توزیع مواد غذایی الزامی است و متصدیان نباید در هیاهوی کرونا سایر مقررات بهداشتی را نادیده بگیرند. وی با اشاره به تلاش شبانه روزی بازرسان سلامت محیط و کار خواستار استمرار نظارتها شد و همکاری اصناف در اجرای محدودیتها را خوب توصیف کرد. احمدی تصریح کرد: امیدواریم صاحبان اصناف با حمایت و نظارت اتاق اصناف تمام شیوه نامه های و پروتکل های بهداشتی را رعایت کرده و ما را در حفظ سلامت شهروندان یاری نمایند. رئیس مرکز بهداشت غرب شهرستان اهواز با ابراز ناراحتی از افزایش موارد پلمب و ارجاع به مراجع قضایی این امر را خوشایند ندانسته و افزود: هدف اصلی ما اصلاح از طریق آموزش و توصیه بوده و برخورد قهریه را برای افرادی که توجهی به توصیه ها نمیکنند اعمال خواهیم کرد.

برگزاری دومین دوره جام ستارگان فوتوالی ایران،با حضور ۸ تیم قدرتمند فوتوالی ایران در کلانشهر اهواز

برگزاری دومین دوره جام ستارگان فوتوالی ایران،با حضور ۸ تیم قدرتمند فوتوالی ایران در کلانشهر اهواز

دبیر هیات ورزش روستایی و بازی های بومی محلی استان خوزستان اظهار کرد : ...

پلمپ 440 مرکز  تهیه و توزیع مواد غذایی و امکنه عمومی

پلمپ 440 مرکز تهیه و توزیع مواد غذایی و امکنه عمومی

دکتر مهران احمدی بلوطکی رئیس مرکزبهداشت غرب اهواز از پلمپ 440 مرکز ...

دلالان فولاد پیروز شدند؟!

دلالان فولاد پیروز شدند؟!

طبق اعلام فعالان صنعت ساختمان، بازار فولاد و سیمان در روزهای اخیر باز ...

افزایش نرخ رسمی ۲۶ ارز

افزایش نرخ رسمی ۲۶ ارز

بانک مرکزی امروز (پنجشنبه) نرخ رسمی ۴۷ ارز را اعلام‌کرد که بر اساس آن، ...

ایران چگونه نفت می‌فروشد؟

ایران چگونه نفت می‌فروشد؟

مایک پمپئو، وزیر خارجه آمریکا سال گذشته گفته بود هدف ایالات متحده به ص ...

طراحی و پیاده سازی: راد وب