رونمایی‌های بسیار خوبی در آینده نزدیک در حوزه پهپادی خواهیم داشت

فرمانده نیروی هوایی ارتش پهپاد را از تجهیزات اساسی نیروهای مسلح در جهان عنوان کرد و گفت: برنامه های بسیار خوبی در این زمینه داریم و درآینده نزدیک رونمایی‌های بسیار خوبی در این حوزه خواهیم داشت.

جوان خبر- سرتیپ خلبان عزیز نصیرزاده صبح شنبه در حاشیه جشنواره گوهر فاطمی در ستاد فرماندهی نهاجا در جمع خبرنگاران اظهارکرد: سیاست و راهبرد ما در جذب نیروها، این است که نیروهای انقلابی را جذب کنیم زیرا به عرصه نظامی‌گری تنها به عنوان یک شغل نگاه نمی‌کنیم. 

فرمانده نیروی هوایی ارتش افزود: نظر ما این است که علاوه بر شغل نظامی‌گری باید به یک دید سلحشوری نسبت به افرادی که به عضویت نیروی هوایی یا دیگر نیروهای مسلح در می‌آیند داشته باشیم.

نصیرزاده ادامه داد: ما در دانشگاه‌های نیروی هوایی توجه ویژه‌ای به مسائل فرهنگی و فراگیری آموزه‌های دینی داریم و معتقدیم نیروهایی که جذب می‌شوند افرادی مومن و متعهد باشند زیرا این ویژگی‌ها می‌تواند پشتوانه قوی در نیروهای مسلح باشد که این موضوع در نیروهای نظامی بسیار مهم است.

وی معنویت را عامل برتری نیروی‌های مسلح کشورمان نسبت به سایر نیروهای مسلح کشورهای دیگر دانست و گفت: مجهز بودن به اخلاق معنوی، دینی و انقلابی و برخورداری از مکتب امام حسین علیه‌السلام عامل برتری نیروهای مسلح ایران است.

فرمانده نیروی هوایی ارتش با اشاره به آمادگی نیروی هوایی ارتش برای پاسخ به تهدیدات دشمن اظهار کرد: الحمدالله سطح آمادگی نیروی هوایی بسیار بالاست، در رزمایشی که امسال برگزار کردیم، تجهیزات و تاکتیک‌های جدید و تمرینات جدیدی را به‌کار گرفتیم.

 فرمانده نیروی هوایی ارتش اضافه کرد: اخیرا نیز من از مناطق مختلفی بازدید داشتم، نیروها در آمادگی کامل به سر می‌برند و آمادگی دفاع از میهن اسلامی‌مان را دارند.  

نصیرزاده با اشاره به برگزاری رزمایش پهپادی ارتش گفت: پهپاد یکی از تجهیزات اساسی امروز نیروهای مسلح در سطح جهان است و ما نیز از این مهم غافل نیستیم و برنامه‌های بسیار خوبی در این حوزه داریم و انشاءالله در آینده نزدیک رونمایی‌های بسیار خوبی نیز در این حوزه خواهیم داشت.
منبع: ایرنا


برگزاری دومین دوره جام ستارگان فوتوالی ایران،با حضور ۸ تیم قدرتمند فوتوالی ایران در کلانشهر اهواز

برگزاری دومین دوره جام ستارگان فوتوالی ایران،با حضور ۸ تیم قدرتمند فوتوالی ایران در کلانشهر اهواز

دبیر هیات ورزش روستایی و بازی های بومی محلی استان خوزستان اظهار کرد : ...

پلمپ 440 مرکز  تهیه و توزیع مواد غذایی و امکنه عمومی

پلمپ 440 مرکز تهیه و توزیع مواد غذایی و امکنه عمومی

دکتر مهران احمدی بلوطکی رئیس مرکزبهداشت غرب اهواز از پلمپ 440 مرکز ...

دلالان فولاد پیروز شدند؟!

دلالان فولاد پیروز شدند؟!

طبق اعلام فعالان صنعت ساختمان، بازار فولاد و سیمان در روزهای اخیر باز ...

افزایش نرخ رسمی ۲۶ ارز

افزایش نرخ رسمی ۲۶ ارز

بانک مرکزی امروز (پنجشنبه) نرخ رسمی ۴۷ ارز را اعلام‌کرد که بر اساس آن، ...

ایران چگونه نفت می‌فروشد؟

ایران چگونه نفت می‌فروشد؟

مایک پمپئو، وزیر خارجه آمریکا سال گذشته گفته بود هدف ایالات متحده به ص ...

طراحی و پیاده سازی: راد وب