تشکیل کارگروه ویژه برای بررسی تخلف گسترده در صدور مجوز واردات موتورسیکلت

سرپرست فدراسیون اتومبیلرانی از تشکیل کارگروه ویژه برای بررسی تخلف گسترده در اعطای مجوزهای واردات موتورسیکلت و ساماندهی این موضوع خبر داد.

جوان خبر- محمدرضا مقصودلو، درباره موضوع تخلف در صدور مجوز واردات موتورسیکلت به افرادی غیر از قهرمانان ورزشی این رشته، اظهار کرد: در این‌باره کارگروهی را تشکیل دادیم تا به بررسی این موضوع و هم‌چنین حل مشکل ترخیص موتورسیکلت ورزشکاران از گمرک بپردازد. در این کارگروه مشخص خواهد شد که چه افرادی مستحق گرفتن مجوز برای واردات موتورسیکلت بوده‌اند و هم‌چنین قرار است از این پس صدور مجوز برای واردادت موتورسیکلت تنها با تایید این کارگروه و فقط به قهرمانان ورزشی این رشته اختصاص داده شود.

سرپرست فدراسیون اتومبیلرانی و موتورسواری، افزود: یکسری از قهرمانان ما با وجود شایستگی در گرفتن مجوز واردات موتورسیکلت، تمکن مالی لازم را ندارند اما سعی ما در کارگروه این است که به هر شکل ممکن موتورسیکلت‌های وارداتی در نهایت در اختیار ورزشکاران قرار گیرد و دست دیگر افراد از آن کوتاه شود. از این پس برای صدور مجوز مدارک ورزشکاران به صورت دقیق در کارگروه مورد بررسی قرار می گیرد و در صورت تایید مجوز صادر خواهد شد.

او در پاسخ به این که هر کدام از قهرمانان چند مرتبه می‌توانند مجوز واردات موتورسیکلت دریافت کنند؟ گفت: قهرمانان ما هر ۲ سال یکبار می‌توانند برای گرفتن مجوز واردات یک موتورسیکلت اقدام کنند. بعد از ۲ سال استفاده از موتورسیکلت می‌توانند آن را بفروشند و موتور دیگری را وارد کنند. ما با تشکیل این کارگروه کاری خواهیم کرد که مجوز فقط به قهرمانان داده شود و آن‌ها سودش را ببرند. 

مقصودلو در پاسخ به این سوال که گفته می‌شود چه تعداد مجوز واردات موتورسیکلت به افراد غیر از قهرمانان داده شده؟ گفت: این مباحث باید در کارگروه مورد بررسی قرار گیرد که اولین جلسه آن فردا (شنبه) خواهد بود. در این کارگروه نمایندگانی از حوزه‌های مختلف حضور دارند و قطعا تمامی مسائل را بررسی خواهند کرد. ما یوزر پسوورد سیستمی که نشان دهد چه کسانی مجوز گرفتند را نداشتیم که این مشکل با هماهنگی‌های لازم حل شد و انشاالله مورد بررسی قرار می‌گیرد.

وی در پایان در پاسخ به این سوال که چه افرادی دراین‌باره تخلف کرده‌اند؟ گفت: من درباره اتفاقات قبل از ۲۹ آذر که سرپرست فدراسیون نشده بودم جوابگو نیستم!
منبع: ایسنا


برگزاری دومین دوره جام ستارگان فوتوالی ایران،با حضور ۸ تیم قدرتمند فوتوالی ایران در کلانشهر اهواز

برگزاری دومین دوره جام ستارگان فوتوالی ایران،با حضور ۸ تیم قدرتمند فوتوالی ایران در کلانشهر اهواز

دبیر هیات ورزش روستایی و بازی های بومی محلی استان خوزستان اظهار کرد : ...

پلمپ 440 مرکز  تهیه و توزیع مواد غذایی و امکنه عمومی

پلمپ 440 مرکز تهیه و توزیع مواد غذایی و امکنه عمومی

دکتر مهران احمدی بلوطکی رئیس مرکزبهداشت غرب اهواز از پلمپ 440 مرکز ...

دلالان فولاد پیروز شدند؟!

دلالان فولاد پیروز شدند؟!

طبق اعلام فعالان صنعت ساختمان، بازار فولاد و سیمان در روزهای اخیر باز ...

افزایش نرخ رسمی ۲۶ ارز

افزایش نرخ رسمی ۲۶ ارز

بانک مرکزی امروز (پنجشنبه) نرخ رسمی ۴۷ ارز را اعلام‌کرد که بر اساس آن، ...

ایران چگونه نفت می‌فروشد؟

ایران چگونه نفت می‌فروشد؟

مایک پمپئو، وزیر خارجه آمریکا سال گذشته گفته بود هدف ایالات متحده به ص ...

طراحی و پیاده سازی: راد وب