خوزستان یکی از پایگاه های مستعد دوچرخه سواری در کشور است

سرپرست فدراسیون دوچرخه سواری کشور گفت: خوزستان یکی از پایگاه های استعدادیاب دوچرخه سواری کشور است و در صورت حمایت های اداره کل ورزش می تواند عملکرد بهتری داشته باشد.

جوان خبر: افشین داوری شنبه شب در مجمع انتخاب رییس هیات دوچرخه سواری خوزستان که در محل اداره کل ورزش و جوانان برگزار شد اظهار داشت: یکی از مشکلات رشته دوچرخه سواری، وسیله محور بودن آن است و به عنوان یک رشته دیربازده مطرح شده است.

وی ضمن تشکر و قدردانی از عملکرد هیات قبلی که برای توسعه دوچرخه سواری خوزستان تلاش کردند افزود: از رییس جدید هیات نیز می خواهم از تیم کاری هیات قبلی استفاده کند زیرا این نفرات سرمایه های استان بوده و می توانند به دوچرخه سواری کشور کمک کنند.

سرپرست فدراسیون دوچرخه سواری گفت: قطعا با تلاش و جدیت و با استفاده از منابع انسانی و خرد جمعی می توان جزو سه استان برتر کشور شد و در این مسیر باید حرمت پیشکسوتان را حفظ کرد.

وی به برگزاری مسابقات المپیک اشاره کرد و افزود: چندی پیش نامه ای از سوی مسوولان برگزاری المپیک مبنی بر حضور خانم فرانک پرتوآذر در این رقابت ها به کمیته ملی المپیک ایران ارسال شد و امیدواریم این بانوی کشورمان جواز حضور در مسابقات المپیک را کسب کند تا ۲ نماینده از کشورمان در این پیکارها داشته باشیم. 

داوری بیان کرد: معتقدم اگر به دختران بیشتر فرصت دهیم، سرعت رسیدن آنها به کسب مدال و سکو از پسران بیشتر خواهد بود.

سرپرست فدراسیون دوچرخه سواری در خصوص پیست دوچرخه سواری اهواز گفت: در صورت امکان یک کارشناس برای بررسی وضعیت پیست دوچرخه سواری به خوزستان اعزام خواهیم کرد. متاسفانه این پیست در حال خاک خوردن است در حالیکه باید از آن استفاده کرد. 

وی ادامه داد: خوزستان در گذشته از وضعیت مطلوبی در این رشته برخوردار بود لذا باید تلاش شود که به آن شرایط برسیم. امیدوارم با استفاده از تجربیات پیشکسوتان به توسعه این رشته کمک شود.

داوری افزود: می توان با کمک شهرداری ها، ایستگاه هایی در سطح شهر تعبیه کرد تا خانواده ها به راحتی بتوانند از این رشته بهره مند شوند و نشاط اجتماعی در جامعه گسترش پیدا کند. قطعا با فعال شدن بخش همگانی، نسبت به این رشته شناخت بهتری پیدا خواهد شد.

منبع:ایرنا

مردم هیچ نگرانی درباره عوارض واکسن کرونا نداشته باشند

مردم هیچ نگرانی درباره عوارض واکسن کرونا نداشته باشند

دبیر شورای سلامت اهواز گفت: هیچگونه نگرانی درباره عوارض واکسن کرونا وج ...

افزایش ۷۰ درصدی حق معیشت مددجویان کمیته امداد خوزستان در سال جاری

افزایش ۷۰ درصدی حق معیشت مددجویان کمیته امداد خوزستان در سال جاری

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) خوزستان از افزایش ۷۰ درصدی حق معیشت ...

برگزاری دومین دوره جام ستارگان فوتوالی ایران،با حضور ۸ تیم قدرتمند فوتوالی ایران در کلانشهر اهواز

برگزاری دومین دوره جام ستارگان فوتوالی ایران،با حضور ۸ تیم قدرتمند فوتوالی ایران در کلانشهر اهواز

دبیر هیات ورزش روستایی و بازی های بومی محلی استان خوزستان اظهار کرد : ...

پلمپ 440 مرکز  تهیه و توزیع مواد غذایی و امکنه عمومی

پلمپ 440 مرکز تهیه و توزیع مواد غذایی و امکنه عمومی

دکتر مهران احمدی بلوطکی رئیس مرکزبهداشت غرب اهواز از پلمپ 440 مرکز ...

طراحی و پیاده سازی: راد وب